गौरिशंकरको २ करोड भन्दा वढी कारोवार


घोराही, ६ मंसिर । गौरिशंकर वचत तथा ऋण सहकारी संस्था घोराही दाङको छैठौं सधारणसभा शनिवार घोराहीमा सम्पन्न भएको छ ।
कार्यक्रम संस्थाका अध्यक्ष कुुम्वीर डा“गीको अध्यक्षता तथा ऋणराम शर्माको प्रमुुख आतिथ्यमा भएको थियो । सो अवसरमा संस्थाको आर्थिक वर्ष २०७०÷७१ को आर्थिक प्रतिवेदन प्रस्तुुत गर्दै संस्थाकी कोषाध्यक्ष लक्ष्मी अधिकारीले सो आवमा २ करोड ३१ लाख ५८ हजार १ सय ९५ रुपैया“को कारोवार भएको जानकारी दिनुुभयो ।
कार्यक्रममा संस्थाका प्रबन्धक तिलकराम न्यौपाने, मोतिलाल डा“गीलगायतले शुुभकामना मन्तव्य व्यक्त गर्नुभएको थियो । सो अवसरमा विभिन्न व्यक्तिहरुलाई सम्मान गरिएको थियो । कार्यक्रमको सञ्चालन सचिव टीकाराम केसीले गर्नुभएको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

२८ औं वार्षिक साधारणसभा सम्पन्‍न
क्षमता विकास अभिवृद्धि तालिम सम्पन्न
रणनीतिक व्यवसायिक योजना कार्यशाला सुरु
जिल्ला बचत संघको आयोजनामा पर्ल्स तालिम सम्पन्‍न